szybkie pożyczki gotówkowe pod zastaw warszawa

Wady i zalety – szybkie pożyczki pod zastaw

Szybkie pożyczki pod zastaw, to ten rodzaj „kredytów”, które bardzo szybko się rozwijają, a odpowiednie punkty, możemy już spotkać w każdym większym mieście dla przykładu w Warszawie znajduje się Lombard Targówek.

 Ekspresowe pożyczki pod zastaw zostały pomyślane dla tych klientów, którzy potrzebują bardzo szybko gotówki i nie mają czasu czekać na rozpatrzenie wniosku o kredyt czy pożyczkę, jaki musieliby złożyć w każdej innej, niż lombard instytucji. Zasada tej pożyczki jest bardzo prosta. Przynosimy do lombardu przedmiot, który ma jakąś wartość, a właściciel lombardu wycenia go i oferuje nam określoną sumę pieniędzy za jego zastawianie. Sam przedmiot możemy wykupić i zanim dostaniemy pieniądze, to będziemy zmuszeni do podpisania stosownej umowy w której właściciel lombardu zobowiązuje się do wypłaty nam stosownej sumy pieniędzy oraz oddania nam przedmiotu, kiedy zwrócimy pożyczkę. My z kolei zobowiązujemy się, że wraz z pożyczką oddamy też stosowny procent, który lombard nalicza sobie za pożyczenie nam pieniędzy i przechowanie atrakcyjnego przedmiotu. Jeśli w ciągu miesiąca nie uda nam się zdobyć pieniędzy, a tym samym wykupić przedmiotu, to ten przechodzi na własność lombardu.
 
Zaleta pożyczki jest oczywista. Nikt nie sprawdza naszej historii kredytowej, a w przypadku niespłacenia długu nie musimy obawiać się windykacji, komornika czy wpisania na dowolną czarną listę. Wadą pożyczki jest losowość otrzymanej sumy. Nie mamy bowiem żadnego wpływu na to, na ile lombard wyceni przedmiot, który przyniesiemy.
szybkie pożyczki gotówkowe pod zastaw warszawa

Podobne wpisy