Nasze Atuty:

Profesjonalna Wycena:

Chcesz szybko sprzedać swoją biżuterię? Skorzystaj z naszej super sprzedaży! Profesjonalna obsługa, elastyczne warunki transakcji i szybka realizacja - wszystko, co potrzebujesz, aby zyskać gotówkę za swoje klejnoty.

Najwyższe Ceny:

"Oferujemy uczciwe ceny! Sprzedając lub kupując biżuterię w naszym komisie, możesz być pewien, że cena zawsze będzie atrakcyjna. Przekonaj się, jak korzystnie możemy wycenić Twoje skarby

Bezpieczna Transakcja:

Zaufaj naszemu doświadczeniu! Bezpieczeństwo Twojej biżuterii to dla nas priorytet. W naszym komisie dbamy o każdy detal transakcji, gwarantując pełną poufność i ochronę Twoich cennych klejnotów

Odkryj nowe życie swojej biżuterii

Jeśli masz taką wartościową rzecz i chcesz ją sprzedać, wystarczy, że przyniesiesz ją do nas, a my zajmiemy się znalezieniem na nią kupca. W komis przyjmujemy rzeczy spełniające następujące warunki:

– wolne od wad fizycznych,
– wolne od wad prawnych,
– będące własnością Deponującego,
– nieobciążone na rzecz osób trzecich.


Podstawowa sprzedaż komisowa trwa 30 dni, jednak można ją przedłużyć. W przypadku sprzedaży przedmiotu nasz komis Targówek wypłaca Klientowi należną kwotę pomniejszoną o naszą prowizję w ciągu 7 dni.

Interesuje Cię szybka i bezpieczna sprzedaż komisowa? Zapraszamy na Lombard Targówek!

Sprzedaż komisowa to bardzo wygodny sposób na spieniężenie różnych wartościowych przedmiotów. Powierzając nam takie przedmioty w komis, nie musisz się martwić szukaniem kupca, ani kwestiami formalnymi, ponieważ wszystko to załatwimy za Ciebie!

Odkryj nowe życie swojej biżuterii

Przynieś swoje ulubione klejnoty do naszego komisu, a my pomagamy im odnaleźć nowe życie. W naszym wyjątkowym otoczeniu każda biżuteria zyskuje nową wartość, a Ty decydujesz, czy chcesz ją zachować czy sprzedać

W przypadku niepowodzenia w sprzedaży rzeczy wracają one do Ciebie, jako ich właściciela. Możesz być również pewny, że w przypadku znalezienia kupca, na 100% otrzymasz za swoją rzecz zapłatę. Komis jest więc dużo bezpieczniejszą formą sprzedaży rzeczy używanych niż sprzedaż bezpośrednia np. na portalach ogłoszeniowych.

Twój partner w ekspresowych rozwiązaniach finansowych – Pożyczki, Skup Złota, RTV i AGD, oraz Komis!

Kontakt

Śledź nas:

© 2024 Realizacja: intensegraphicdesigner.pl